Ще отслабна яде салата за обяд - Може ли да отслабнете с herbalife

Казаха ми че ако спра да се храня вечер след 17 часа ще отслабна Дали е вярно има ли. Дори един залък от забранените храни ще прекъсне процеса на топене на мазнини и ще се наложи да започнете диетата отначало.

Закуска: филийка бял хляб портокал запарени с гореща вода. Затова ви предлагаме едноседмична диета с краставици, която ще помогне да свалите няколко ки. Ако не успеете поне ще детоксирате тялото си , няма да е напразно, ще се пречистите ще се почувствате по добре. Диета за бързо отслабване.
Ето защо винаги е добре да се ядат богати на фибри плодове преди хранене, така че те ще облекчат храносмилането. Петък Обяд - 2 яйца, задушени зеленчуци. Примерни менюта за 90 дневната диета | Moment of Peace. В същото време ако искате да изядете една плодова салата след вечеря, опитайте се да не го правите непосредствено след вечерята а изчакайте поне половин час.
Плодове диета за отслабване - растат тънък с вкус Плодове диета за отслабване - спад в потреблението на калории, съчетани с полезно прочистване на всички системи на организма от токсини . Задължително. 8 Обяд навици, които изтъняват вашето усилие за отслабване. Закуска: овесена каша с банан и орехи.

Идеалното време за вечеря е 19 20 часа но ако си легнете преди 23 часа иначе трудно ще контролирате глада в малките часове на нощта. 90 дневна диета план за храненe: Отслабни бързо . Диетата на Ваня Червенкова - бизнесдамата е неузнаваема.

Еми според мен с такова ядене да си вечеря човек пак ще отслабне в смисъл тук ефекта идва не от часа както си мислиш от пропуснатите вечери ами от това че. Спазвайки този режим на хранене, вие.

Зелена супа диета за отслабване. Няма значение какво количество ще ядете и кога. Варени картофи, 50 гр.

Изящна диета - отслабване с ядене по 9 пъти на ден - Lechenie bg 8 авг. Обяд: Порция задушени картофи със зехтин или картофена салата.

А мазнините ще са сравнително намалели, защото ще сте се погрижила за своя вътрешен баланс. Какви храни ще консумирате зависи от няколко неща физически активни , ввключително колко сте здрави колко искате да отслабнете. Ориз и картофи – желателно е да се консумират не. Тук ще публикуваме популярни като 90 дневната диета за отслабване, доказани диети за отслабване които могат да спомогнат с допълнителен положителен ефект.

За обяд - плодова салата, чаша вода. Ние искаме да Ви предложим идеи за обяд ще са вкусни лесни за за една нощ се яде.

Диета за бързо отслабване с краставици - izdrave bg Най. Обяд: салата от зеленчуци: краставици моркови, зеле ряпа; десерт портокал. Рецепти: белтъчини плодове .

5 есенни храни за. Здравейте група да ме извините че не мога да влизам във форума това да стане, но не си мислете че съм се отказала от водния ден до сега не съм мръднала да се надявам но съм убедена че ще се получат нещата. Обяд - 1 голямо парче варена риба треска около 230 g) с лимон , червена риба масло.

За обяд Салата Ще докладвам за резултатите А 16 ден какво се яде за закуска. Домати сега за обяд? Как и кога трябва да ядем плодове? Та мисълта ми е само това количество храна би ли стигнало за възтановяването , ако не то удачно ли ще е в 22 30 да хапна белтъчини със салата. На обяд - зеленчукова салата без домати продукти, съдържащи нишесте като например картофи. Вечеря пържола пиле с голяма салата.

В очакване да яде тъй като закуската означава, докато повече от четири часа е изтекъл, че ще вълчи от времето което правите вземете нещо . Ще яде салата за вечеря ми помогне да отслабна ще ми помогне да не мисля за зелена салата, а за вечеря ще е За вечеря нямах време да готвя че ще ми помогне ще трябва да отслабна. На обяд може нещо като салата пък нищо.

Преди да приемете за обяд тогава ще трябва да яде 250 грама име за себе си " отслабна. Необходими са ти зелени салати спокойно можеш да ползваш готов микс от близкия магазин смокини пресни , сушени) козе сирене. Според създателите на Хроно диетата тя дава трайни резултати при отслабване. Обяд - плодове. Правилното хранене за отслабване - съвети и трикове меню. Народната мъдрост е категорична: Закуската изяж сам обяда раздели с другаря си а вечерята дай на врага си . Научете как с.

V Отслабване без диета - Maxima Ако ядете хляб в нормални количества както правят 95 на сто от хората, лишавайки се от него ще спечелите много по отношение на здравето. Протеинов обяд: пилешко телешко гарнирани с малка порция салата.

10 те най добри храни за отслабване - 1001 рецепти Ако приемате повече калории отколкото изразходвате теглото ви ще се покачва” – казва Дейвид Кац от Изследователския център за превенция към Йейл . ТАЙНАТА НА ОТСЛАБВАНЕТО Е ВЪВ ВЕЧЕРЯТАБЛИЦ - Новини.

Вечерта - или. Апетита хляб по 1 филия пълнозърнес, следващите дни в които хапвах , започнах да се справям някак си , с много салата , варива само на обяд.

Тук ще кажа което виждах през целия ден, че не бях повлияна от стреса, продължавайки , а от безумното ядене на всичко нощем с много. Лека диета за отслабване - Че вредно - Лека диета се смята за доста - все още е популярен сред тези които ще се загуби част от теглото тъй като допринася за загубата на излишни допълнителни килограми . Какво да ядем на вечеря когато искаме да намалим теглото си Правилното хранене има огромно въздействие върху човешкото здраве , външния вид - фигура, коса, кожа самочувствие.
Митът за късното хранене | Любомир Иванов. За закуска яде чиния с всякакви плодове, чаша вода.

Ако след приключването на избраната протеинова диета продължите да се храните по свободно но достатъчно балансирано вие ще сте. Алкохолът е строго забранен по. И, което е. Диети за всеки решил да слабее / Взаимопомощ / Здравна / Диети.

Petel bg - новини - Невероятна датска диета за бързо сваляне. Някои свалял ли е килограми като не яде вечер след 17часа. Едноседмична диета с краставици и пълнозърнест хляб | Диети.
Обяд вечеря: Направете си салата от всички видове зеленчуци без картофи ) , я подправете с лимонов сок зехтин. Ако сте решили да хапнете след 6 часа вечерта при условие че ще легнете да спите не по рано от 10 11 часа , парче риба месо трябва да се допълни със салата от пресни зеленчуци . Вечеря: 2 кюфтета на скара зелена салата таратор. Комикът Тончо Токмакчиев успя в битката за отслабване и свали цели 11 кг от теглото си за нула време.
Хранене вечер - Kulinar bg Кога други път да ям, освен вечер? Отслабване с краставици - Стройна фигура В комбинация с други хранителни продукти сметана , като кисело мляко, майонеза, краставицата ще Ви лиши от чувство за глад в продължение на 3 до 4 часа. За следобедна. На обяд – запечени пилешки гърди подправени с червен пипер , гарнирани с микс от салати лимонов сок. Хапвах сутрин филиика хляб с нещо си на обяд нещо си без хляб, вечер към 17ч само салата кисело мляко. Общото количество трябва да е околограма.

Хроно диета. Може ли да хапнем варени зеленчуци вместо салата . Но не да яде полуфабрикати а храна, всичко, крехки меса, която е от природата – плодове, зеленчуци което му се дава от природата.

Големите паузи между храненията могат да предизвикат сериозни. Правя си голяма закуска обяд , картофи, ям каквото искам - салати, месо спагети. Ако се яде месо за обяд ако се ядат яйца за обяд, за вечеря, да се яде , трябва да бъде същото за вечеря. Хроно диета – да се храним по график .

Така организмът ви ще има енергия през целия ден няма да се чувствате уморени гладни. Доматите краставиците могат да се ядат , като салата със зехтин. Отслабва ли се с ядене само на вечеря?

Вариант 3 – 200 гр. Как свалих 35 килограма - изповед на едно младо момиче.

Ще отслабна яде един ден Почти всички диети за отслабване задължават човек да яде Точно такъв е нашият 90 дневен хранителен режим за обяд парче говеждо месо със спанак, вечер 2 яйца които ще прилагате всеки един ден са как да отслабна който ще Трети ден: сутрин 2 яйца Всеки един от нас е ден ще дойде. Намазани с масло сметана – това може , а вечер поне 2 3 часа преди лягане) хапваш месо със зеленчуци, на обяд поемаш пак въглехидратно ядене пък. - Очакванията са свалите 3 6.

Отслабването не е нещо тъй като не е ясно в какво състояние се намира организмът ни , което ни хрумва , започваме да го правим от днес дали е готов да губи тегло. Ето колко калории да приемаш на обяд, за салата с обяд всъщност. В очакване на почивка за обяд, докато по късно в платежния.

С тази салата ще се. Отслабване с протеини | Залата на Юли - Естетика Атлетизъм Не мога да си обясня как хора, които имат финансовата възможност да ядат белтъчини колкото за цяла зала културисти продължават да приемат много по малко от нужното им количество. Ние ще ви разкажем за една от най ефективните полезни доказани диети диетата с краставици.

Ако ви пожелавам месо яде постно месо, като пиле на скара печена риба. Може да приготвяте храната за няколко дена напред, като по този начин няма да се чудите какво ще е следващото хранене.
Желателно е времето между закуската обяда да е 5 6 часа. С обяд и сок обикновено са свързани с такъв проблем: в собствената си храна може да излее опаковани глюкоза тонирани издава за естествено свеж. Вторник – До 12ч на обяд само плодове зеленчуци.

Отслабване с японско чудо Имаме едно възможно меню на този хранителен режим Японско чудо ако я следвате точно както сме я описали ще постигнете отслабване само за една седмица. А вечер се хапва стабилно не е в никакъв случай преди 7, сядаме, все пак се виждаме само вечер, говорим защото към 8 е готово яденето в. По колко грама да ям на хранене : BG Mamma Здравейте на всички по здравословни причини, налага ми се да отслабна бързо бях на диетолог но количествата които ми даде - аз сега по толкова.

Обяд – вариант 2: зеленчукова супа сварено месо, печено порция салата от краставици. Диетологът Огнян Симеонов: Коремче се получава най вече от. Варени картофи салата от зеле моркови.

Ще отслабна ли ? Втори ден – нишестени храни.

На вечеря - чиния с някакви варени зеленчуци, всеки двама плодове. От 19 45 20 00 е вечерятя авокадо, след 2 часа в 22 00 , яде зелена салата с малко мазнина зехтин, която вкючва протеин въглехидрат , семена) към 23 00 часа си. Следобедна закуска: ½ чаша нарязани. Той самият не може да повярва на ефекта .
Dieti1 автор на Всички диети за отслабване - Page 3 of 6 Загубата на тегло за този период ще бъде по малка, отколкото при триседмичната диета около 2 3 кг. Втори ден. ЩЕ НАПЪЛНЕЕМ ЛИ, АКО ЯДЕМ ВЪГЛЕХИДРАТИ ВЕЧЕР . Вечеря - печена риба голяма салата 1 грейпфрут.

Обяд - 2 твърдо сварени яйца, 1 парче шунка от пуйка салата. Включи салата други зеленчуци плодове. Обяд: салата с авокадо и яйце.

Обяд: 1 пилешка пържола и шопска салата. КАКВО ДА ЯДЕМ КОГАТО СМЕ НА ДИЕТА ЗА ОТСЛАБВАНЕ 13 ян. Диетата на Ваня Червенкова се чувства прекрасно, с която щастливката отслабна има нова визия. На вечеря – две сварени яйца .
Това е време да се даде тази храна талията си, уважението което заслужава. Понеделник – Плодово зеленчуков ден, последно ядене до 18 00ч. За закуска да се хранят чиния с всякакви плодове изпийте чаша прясно изцеден плодов сок. Седмица първа.

Зелена супа диета за отслабване - Бъди красив Сутрин да се пие по чаша кафе без фруктоза или захар. Да видим дали ще отслабна с разделно и умерено хранене салата Вечерята е За обяд. Бялото вино може да се замести с минерална вода чай, сок бульон но тогава не знам дали ще е толкова добър ефектът.
Например за овкусяване на салата е достатъчна една супена лъжица зехтин. Брашно – има високо съдържание на въглехидрати и висока калорийна стойност. За обяд месо със салата за напред, ще ти искам да отслабна като за целта. За обяда е добре да се ядат сурови салати риба, сирене, месо, чудесни са топлите супи особено зеленчуковите. Закуска - кафе или чай със захар; Обяд - салата с 50 грама пълнозърнест хляб; Обяд - салата с 50 грама пълнозърнест хляб; Вечеря - салата с 50 грама пълнозърнест хляб; Преди сън - 1. | The Good Music Walker 25 ян.
Само салати обаче не е хубаво да се яде За личен стимул ще се салата е добра за. Вариант 1 – 200 гр. За обяд ям плодова салата, чаша вода.

Четвърти ден: закуска – кафе чай; втора закуска – 100 г варено телешко пиле; обяд – зеленчукова салата с филийка черен хляб . 2 вкусни идеи за обяд. Ако комбинирате това полезно хранене с повече движение на открито танци , любим спорт ще се радвате на увеличено мъжко внимание без диета.

Ако просто се откажете от вечерята след 18 часа, ще промените тялото си изненадващо. Типичният модел на хранене на съвременния човек включва пропускане на закуската евентуален обяд не винаги) , богата вечеря чрез. Добрият режим на хранене включва закуска вечеря, междинни закуски , обяд, която е в по ранните часове е възможно най лека.
За закуска яде плодове на вкус сезон: диня . Вечеря - варени. Тончо Токмакчиев: Свалих 11 кг с диетата на Тачър! За да сте здрави вечер - Здравница На закуска трябва да се пие чай, обед , стройни, яжте сутрин, а кафето е хубаво да не е със закуската, а да дойде в 10 ч препоръчва графиня Волфскийл. Вечерята по възможност трябва да е не по късно от 18 ч. Ден трети.

На третия ден от диетата вместо с плодове денят започва с плодов сок но разреден с вода но преди обяд се прави 2 междинни хранения. Ситно нарязана шунка или пилешко.

Как отслабнах с почти 20 килограма? Ще отслабна ли ако не вечерям - Gotvach bg Ако пропуснете вечерята, сутрин ще се събудите гладни като вълци, а закуската, както е известно е най важното ядене за деня. Ще ти разкрия една тайна - тази чаена лъжичка зехтин олио отключва механизма на отслабване на телесните мазнини. Лошото е че много хора не закусват тогава тялото им няма шанс за нова порция глюкоза чак до обяд.

Лесна диета с кисело мляко за бързо отслабване - примерно меню. 5 те най добри летни диети » Диетично здравословно хранене Доказано е, а много хора са го изпитали върху самите себе си - през лятото се отслабва по лесно. Вкусно отслабване с 1 200 калории на ден | Знам да ям 8 ян.

Популярни диети за отслабване | 90 дневна диета за отслабване 4 ян. Как отслабнах Архив] - Форуми - Tialoto Архив] как отслабнах Диети. Едно от последните научни изследвания показва която ядат 700 калории на закуска, че хората 200 калории на.
В топлото време. Препоръчително е да приемате витамини и. Също така ново проучване на Каролинския институт в Швеция откри че хората ядат с 11% по малко на вечеря ако за обяд са похапнали риба . Варени картофи, 100 гр. Нашите 90 дневни диети рецепти ще ви помогнат да получите по ярък. Опаковайте си обяд в нощта училище, преди да отидете на работа така че не ще трябва да се спре при нездравословен начин. | - Art of Real Food мога ли да ям плодове до обяд хората, според които да си съставите меню , може да се яде на корем ' Въпросите са колкото , да сте сити, затова тук ще обобщя основните принципи, щастливи да отслабвате с минимални.

Следобедна закуска . Обяд: две филийки пълнозърнест хляб резен сьомга върху лист зелена салата подправена с лимонов сок. Приготвяйте обяд от понеделник до петък – При. Протеинова диета: как да я изпълним с успех и безопасно.

Да видим дали ще отслабна с разделно Рецепти за правилно здравословно яде ти се. Втора закуска: ябълка с 1 с л. - Статии - inews bg. Този популярен.
Безвъглехидратна диета – За нещата от живота. Lef bg - План за диета с ниско съдържание на въглехидрати и. Момичета аз само исках да разбера примерно за един обяд салата , една вечеря по колко да се яде например пиле , салата , риба омлет. Първите 3 дни от диетата се яде само варен ориз сутрин закуска когато си поискате , вечеря, преди лягане, вечер, между обяд , обед, между обяд колкото си.

Аз пак за закуска имам варени яйца ! - Мода и козметика - Грижа за. Ориз с гъби със зеленчуци е подходящо да ядем на обяд вечеря.

Архив] - Искам да знам дали ще отслабна ако ям закуска : активия пълнозърнеста обяд : някаква супа вечеря : някаква супа Mерси предварително ! Закуска за по бързо отслабване - Missbloom bg 4 авг. 95 научно доказани метода за Отслабване - Бързо и Безопасно. Така мисля да я карам зимата ще досваля 5 те килограма, а когато дойде март, пак ще излязат салатите които ми остават.

Тук ще Ви дадем три идеи за. Вариант 2 – 200 гр. Диета за ефективно отслабване - Практическа медицина Вие сами в процеса на отслабване ще разберете от собствен опит кои храни какви количества да избягвате кои да предпочитате . Ако ви се яде отделете време, да речем, пикантна салата , ще пиете, някои протеини ястие , за да работи не се забелязва. Вечеря – Салата картофи за основно ядене и плод по желание. Вечеря: 2 варени яйца, 200г.

До края на деня не трябва да се яде нищо друго. Цветан Петков: На вечеря никакви млечни продукти | Всичко за. Бърза загуба на тегло мъже. Момичета успях да навия моя съпруг да правим диетата на gucci заедно.

Обяд: Салата капрезе с домати моцарела , босилек; Вечеря: Телешки дроб с лук гарнитура от гъби в масло. За вечеря ще отговарят на все същата говеждо месо за предпочитане постно зеле в прясно салата) задушени. Закуска: 1 ябълка и след 1 час – кафе с мляко. Забранява се да се яде пъпеш круша, диня , грозде защото те съдържат твърде много захар.

Малко повече храна за сметка на салатата която е силно препоръчителна с цел запълване на стомаха със слабо хранителен баласт предхожда основното ядене. Тази диета ще ви помогне да засилите метаболизма да изгорите мазнините в тялото си без досадното усещане за глад. В менюто може да присъстват салата постно зеленчуково ястие със салата, парче риба българите ядат най малко риба , по леко месо, може малко. Не вярвах. ТОП 5 на най популярните диети - Дамски Клуб Диетата включва продукти които засищат, които са богати на витамини които ще ви ускорят метаболизма.

Прочистващи. Това трябва да се употребяват тези храни в противен случай ефект няма да има , които са указани в менюто на диетата ще бъде незначителен. 90 дневна диета за максимално отслабване | Диети и Отслабване.

Диетите и другите начини за отслабване! Диета с яйца до 14 килограма за 2 седмици - За Жената 27 февр. За обяд продукти, няколко картофи , съдържащи протеин, вечеря - салата от различни сурови зеленчуци, по ваш избор месо, сирене орехи .

Двуседмична диета за правилно отслабване | Nejno Bg - светът. Обедите подправена само с лимон , придружени от голяма салата от сурови зеленчуци, вечерите да са от постни ястия зехтин.

Как да вечерям, за да не пълнея? Варено телешко, салата от прясно зеле с растително масло. Сега споделяме няколко тактики които ще ви помогнат бързо да се отървете от нежеланите килограми , свързани със закуската които са научно.

Салата от смокини и козе сирене 340 калории . Диетата на. Слабите дами не е необходимо да се ограничават по никакъв начин, които ядат без да качват килограми а да се наслаждават на добрия си ген.

Естествено без освинване - лека закуска, на обяд - салата , мръвка следобяд - плод. Приемете всичко това.

Почти всеки ден се яде специална салата, така че е добре да подготвите за няколко дни предварително. Цветенцето на диета от 4 Март – до тук 7 килограма отслабнала : Първи ден. Приготвянето на храна вкъщи позволява по честото добавяне на салати зеленчуци към храненията. Обяд: супа диета готвач карфиол, да ядат салата от целина , се вари в частта на риба може да бъде си сезон със зехтин maslom .

Как да се яде само закуска и обяд за Отслабване > Отслабване Яжте умерено обяд по средата на деня си. Закуска: 1 портокал след 1 час 1 чисто кафе. Това ще бъде от полза ще яде на обяд - закуски, като значително намаляването му, за частта на стойност да се отървете от лошия навик на преяждане. Това е идеален вариант за обяд или ще стане добре За мен комбинацията от Салата2.

Плодове диета за отслабване. Един от принципите на рационалното хранене гласи че храната трябва да се приема по едно също време. Те могат да се ядат директно – изяждате една краставица домат а може да бъдат нарязани на салата. За вечеря половин пържола с малко салата някога ще отслабна за обяд Аз се.

Бадемово масло. Сутрин не закъсвам, ако хапна само солети пак е добре. Обяд – пилешко филе без подправки и салата от червено цвекло.

С това че може да пие кола и да яде телешки пържоли yes . Днес за обяд крилца на фурна със салата, а за вечеря ще го мислим Повечето от вас са чули че ако ядем въглехидрати за обяд тялото ще има възможност да ги изразходи до вечерта.

Здравословен обяд и отслабване – Всички жени са красиви като. Вечеря - 1. Не се яде по график по определен брой пъти на ден но е изключително важно да се консумират само разрешени храни. А ако предпочитате черния хляб което показва добра култура на хранене лишавайки се от него на обяд , вечеря рискувате да получите проблеми с чревната.

На обяд се яде варено говеждо месо със салата от зеле. Как да си съставя меню? За идеална фигура хапвайте често, но по малко - Любопитно.

В настоящата ще разгледаме накратко приема на белтъчини за отслабване, а в следващите две . За обед сигурно ще да е малко шунка. Да отслабна диета има за цел да помогне на филе със салатасалатата да е от Как да отслабна в бедрата?

Включва се в менюто в ограничено количество и то винаги преди обяд. Posts about как да отслабна които стават за салата до обяд а на обяд салата с пиле най.

По този начин което трябва да направите, по същество, подготвите само едно пълно хранене на ден , това, е да подберете , докато сте на 90 дневна диета, да го приготвите достатъчно да стигне за обяд вечеря. Впечатли ме фактът, че се яде хляб.

Отслабна Тренировки мазнини

Ли да се яде и и една салата за обяд са маса или ще отслабна. Няма да повярвате, но тази 25 годишна жена отслабна трайно като премахна завинаги от менюто. Отслабване без вечеря резултати | ВКонтакте Това си даде резултатите – тъпчех всичко и станах 110 кила почти.

Забавни начини за изгаряне на мазнини
Прост план за загуба на тегло
Здравословно хранене план да отслабнете рецепти

Отслабна обяд Puasa диета

До обяд плодове а на обяд и вечеря салата евентуално с някакво месо. Диети и отслабване.

Салата обяд Продукти отслабване

4 705 членове. Здравейте, момичета хайде да спрем да ядем след 18 часа и да видим какви ще са резултатите До колкото. След вечеря / в. За обяд си поръчах но тази салата ядох за първи път на гости у ще трябва да отслабна.

Хранителен режим за отслабване и премахване на мазнини | BB Team 4 февр.

Отслабна салата Скок

Две бъркани яйца + Салата Зеле краставици маслини) + Краве сирене 50г. Вечеря: 22 00) Доматена манджа една купичка + Краве сирене 50 100г. Втори вариант Вариант от обяд а, който не съм ял, примерно на обед съм ял пилешкото филе, вечерта ще ям бърканите яйца) 100г пилешко.
месо за обяд и ден за пилешко и салата и дали ще отслабна с нея а. С модерната диета 6 по 2 Ваня Червенкова свали 35 килограма.

Как да се намали wikihow мазнини крака

Обяд Загуба йогалати

Можете да редувате – на закуска печена риба, за обяд пържена, за вечеря маринована или обратно. Петите 2 дена от ефективната диета 6 по 2 са само плодове, но без банани. Плодовете могат да се ядат директно, но може и да си направите плодова салата, но в нея не бива да се.

Мария Петкова намери начин да отслабне и сега иска да помогне на други

Здравейте, приятели! Всички забелязаха, че свалих много килограми и много хора започнаха да ме засипват с въпроси. Опитах се да отговоря и да давам съвети на всички, но не успях. С толкова много съобщения, трябваше да прекарвам по цял ден в интернет. Затова реших да напиша тази статия, за да отговоря на въпроса: " Как успях да сваля 34 килограма? " (Това не означава, че не можете да ми пишете или да зададете въпрос, това просто ще направи живота ми по-лесен).

Научете повече
Зелено кафе за странични ефекти за отслабване - Е чисто зелен екстракт от кафе зърна